Prywatne Szkoły “Przyszłość” w Bydgoszczy

Prywatne Szkoły “Przyszłość” posiada uprawnienia szkoły publicznej. Jest wpisana do ewidencji placówek oświatowych i podlega stałemu nadzorowi władz oświatowych.

W swojej ofercie edukacyjnej posiada szkołę podstawową, liceum ogólnokształcące, technikum logistyczne i programistyczne. Pełną ofertę znajdą państwo w zakładce Nasze szkoły. Nauka odbywa się w oparciu o obowiązujące podstawy kształcenia  zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zajęcia odbywają się w systemie dziennym i zaocznym. Słuchacze szkoły na życzenie otrzymują bezpłatnie zaświadczenia o odbywaniu nauki do ZUS, MOPS lub innych instytucji.

Co nas wyróżnia

Szczególną uwagę zwracamy na prowadzenie zajęć w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Każdego słuchacza staramy się otoczyć szczególną opieką i traktujemy indywidualnie.

Nasza kadra

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę – profesjonalnych praktyków.

Zobacz zdjęcia szkoły