Bydgoszcz - Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych " Przyszłość"

Zobacz ofertę szkoły



Egzaminy Pisemne

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Semestr VI


07.12.2019r

Język polski, Język angielski

08.12.2019r.

Matematyka


Semestr I

14.12.2019r. Język polski

15.12.2019r. Język angielski, Matematyka


Semestr II

14.12.2019r. Język angielski, Matematyka

15.12.2019r. Język polski


Semestr III

14.12.2019r. Język angielski, Matematyka

15.12.2019r. Język polski


Semestr IV

14.12.2019r. Język angielski/Język rosyjski, Matematyka

15.12.2019r. Język polski


Semestr V

14.12.2019r. Matematyka, Język angielski

15.12.2019r. Język polski




Wykaz zjazdów sobotnio-niedzielnych

(od września 2019 do stycznia 2020)

System zaoczny

Wszystkie semestry


Wrzesień

1) 14-15.09.2019

2) 21-22.09.2019


Październik

3) 05-06.10.2019

4) 19-20.10.2019


Listopad

5) 16-17.11.2019

6) 23-24.11.2019


Grudzień

7) 07-08.12.2019

8) 14-15.12.2019 Egzamin pisemny


Styczeń

9) 11-12.01.2020 Egzamin pisemny

10) 25-26.01.2020 Egzamin ustny


Egzaminy Ustne

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

semestr I

25.01.2020 (sobota )

godzina 8:30-9:15 Informatyka - J. Szypryt sala 12

godzina 9:20-10:05 J. angielski - D. Siekierka sala 310

godzina 10:10-11:45 Fizyka - K. Szarafińska sala 108

godzina 11:50-13:30 Matematyka - A. Kolano sala 311

26.01.2020 ( niedziela )

godzina 8:30-9:15 Biologia - J. Buczyńska sala 108

godzina 9:20-10:05 Chemia - G. Wilczak sala 108

godzina 10:10-11:45 J. polski - E. Marczak sala 207

godzina 11:50-12:35 Historia/WOS - W. Dzieweczyńska sala 208


Egzaminy Ustne

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

semestr II

25.01.2020 (sobota )

godzina 8:30-9:15 Podstawy przedsiębiorczości - M. Orlikowski sala 301c

godzina 9:20-10:05 Geografia - A. Tychoniec sala 211

godzina 10:10-11:45 Matematyka - S. Makowska sala 209

godzina 12:45-14:20 J. angielski - G. Kosiło sala 309

26.01.2020 ( niedziela )

godzina 8:30-9:30 J. polski - E. Marczak sala 207

godzina 11:00-11:45 Historia - W. Dzieweczyńska sala 208


Egzaminy Ustne

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

semestr III

25.01.2020 (sobota )


godzina 9:20-10:55 J. angielski - D. Siekierka sala 310

godzina 11:00-12:35 Geografia - A. Kolano sala 211

godzina 13:35-15:10 Matematyka - G. Kosiło sala 311

26.01.2020 ( niedziela )

godzina 8:30-10:05 Historia - W. Dzieweczyńska sala 208

godzina 10:10-11:45 J. Polski - M. Laskowski sala 308


Egzaminy Ustne

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

semestr IV

25.01.2020 (sobota )

godzina 8:30-09:15 Przyroda - A. Tychoniec sala 211

godzina 9:20-10:05 J. angielski - D. Siekierka sala 310

godzina 11:00-12:35 Matematyka - S. Makowska sala 209


26.01.2020 ( niedziela )

godzina 8:30-10:05 J. Polski - M. Laskowski sala 308

godzina 10:10-11:45 Historia - W. Dzieweczyńska sala 208

godzina 11:50-12:35 J. rosyjski - D. Podgórska sala 302


Egzaminy Ustne

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

semestr V

25.01.2020 (sobota )


godzina 9:20-10:55 Geografia - A. Tychoniec sala 211

godzina 11:00-12:35 Matematyka - S. Makowska sala 209

godzina 12:45-14:20 J. angielski - G. Kosiło sala 309


26.01.2020 ( niedziela )

godzina 11:00-12:35 J. Polski - M. Laskowski sala 308


Egzaminy ustne odbywają się w formie testów, które trwają 45 minut.











Wykaz zjazdów sobotnio-niedzielnych

w I półroczu (od września 2019 do grudnia 2019)

system zaoczny

Semestry maturalne

(LO VI)

Wrzesień

1) 14-15.09.2019

2) 21-22.09.2019


Październik

3) 05-06.10.2019

4) 19-20.10.2019


Listopad

5) 16-17.11.2019

6) 23-24.11.2019 Egzamin pisemny


Grudzień

7) 07-08.12.2019 Egzamin pisemny

8) 14-15.12.2019 Zajęcia/Egzamin ustny



Zakończenie i rozdanie świadectw

03.01.2020r.

godz. 17:00

Wykaz zjazdów sobotnio- niedzielnych

od lutego do czerwca 2020

System zaoczny


Luty

1) 15-16.02.2020

2) 22-23.02.2020

Marzec

3) 07-08.03.2020

4) 14-15.03.2020

5) 28-29.03.2020

Kwiecień

6) 04-05.04.2020

7) 18-19.04.2020

Maj

8) 16-17.05.2020 Egzamin pisemny

9) 23-24.05.2020 Egzamin pisemny

Czerwiec

10) 06-07.06.2020 Zajęcia/ Egzamin ustny


Wykaz zjazdów sobotnio- niedzielnych

od lutego do czerwca 2020

System zaoczny

Semestry maturalne

Semestr VI


Luty

1) 15-16.02.2020

2) 22-23.02.2020

Marzec

3) 07-08.03.2020

4) 14-15.03.2020

5) 28-29.03.2020 Egzamin pisemny

Kwiecień

6) 04-05.04.2020 Egzamin pisemny

7) 18-19.04.2020 Zajęcia / Egzamin ustny


Zakończenie i rozdanie świadectw

24.04.2020r.

godz. 16:30